• Zdieľať
 • 5 065 Počet videní
 • 10 minút
 • Porcií 1
 • Stredný

Zdieľaj tento recept s priateľmi:

Použi sociálne siete alebo si skopíruj tento odkaz
5 rýchlych, jednoduchých a chutných receptov na chudnutie vhodných na večeru

5 rýchlych, jednoduchých a chutných receptov na chudnutie vhodných na večeru

Keď príde čas na posledné jedlo dňa, teda večeru, nebojte sa skutočne ju môžete zjesť celú. Výživnú, chutnú, rýchlu, jednoduchú aj zdravú zároveň.

Preferencie:

  Príprava

  Zdieľať

  Ak sa snažíte zhodiť prebytočné kilá, tak vás potešíme. Nasledovné jedlá, majú okolo 400-500 kalórií. Uľahčite si život vyberaním jednoduchých a rýchlych jedál. Recepty zaberú približné 10 minút. Nezabúdajte na chuť, ale ani na prezentáciu jedla. Urobte si každý deň v týždni jedno z týchto jedál a doprajte si zdravú a aj chutne vyzerajúcu večeru.

   Aké sú tvoji najobľúbenejšie recepty na večeru? Poeľ sa s nami v komentároch nižšie 🙂

  Kroky

  1
  Hotovo

  Grilované bravčové kotlety so špargľou

  Nemusíte sa tohto jedla obávať - vezmite si bravčové kotlety ktoré ugrilujete, urobte zemiakovú kašu, dusenú špargľu, smotanu, papriku nakrájanú na pásiky, ľahký dressing a čerstvé maliny a to všetko do 500 kalórií. Jesť zdravo neznamená jesť tzv. „hladné jedlá“- naplňte svoj tanier vhodnými potravinami a odchádzajte od stola so spokojnosťou.

  2
  Hotovo

  Cestoviny s kuracím mäsom a rajčinovou omáčkou

  Investovanie, do vášho kuchynského mixéra, vám môže otvoriť nový svet plný nutričných možností. Mixér je spotrebič, ktorý dokáže vašu zeleninu pokrájať na slížiky a tým môžete nahradiť ťažké cestoviny a použiť ľahkú zeleninu vo vašom obľúbenom jedle. Toto jedlo môžete pripraviť napr. z cukety, je chutné, má málo kalórií, sacharidov a vďaka kuraciemu mäsu je aj plné proteínov. S radosťou do chudnutia.

  3
  Hotovo

  Plnené chilli so syrovými zemiakmi

  Počas vašej snahy zhodiť kilá, mi dáte za pravdu, že nikto by nemal pri diéte jesť fast foody, ktoré zbytočne evokujú hlad už hodinu po ich skonzumovaní. Zabudnite na to a najedzte sa do sýta vďaka tejto zdravej večeri či obedu ktorá má pod 500 kalórií. Bonusom je že toto jedlo skladajúce sa len zo štyroch surovín vám zaberie 15 minút prípravy.

  4
  Hotovo

  Špargľovo hríbové mini lasagne

  Nepripravujte si jedlá, ktoré vyzerajú diétne, nudne, únavne a ktoré vás znechutia. Pripravte si jedlá, ktoré vyzerajú dobre, majú skvelú chuť, obsahujú zdravé prísady a ktoré vám budú vyhovovať. Môžete servírovať tieto chutné mini lasagne na večernej párty a nikto nebude tipovať , že sa snažíte schudnúť. Budú si myslieť aké chutné a dobre vyzerajúce jedlo ste im pripravili. A to je to , čo chcete dosiahnuť.

  5
  Hotovo

  Čerstvá burrito miska

  Toto jedlo má iba 350 kalórií, takže stačí pridať pol šálky tmavej ryže aby to bolo sýtejšie. Nakoľko je to rýchle jedlo, nepotrebujete príliš veľa času na jeho prípravu. Aj keď je jednoduché, zadovážte si veľa čerstvej zeleniny, vlákniny, jednoduchých bielkovín a najmä chutných korení. Skúste si tento pokrm pripraviť a možno sa stane vaším obľúbeným jedlom.

  DANKA

  predchádzajúci
  Chutný a zdravý dresing, vhodný pri chudnutí
  ďalší
  Banánové a chrumkavé bezlepkové muffiny
  predchádzajúci
  Chutný a zdravý dresing, vhodný pri chudnutí
  ďalší
  Banánové a chrumkavé bezlepkové muffiny

  4 Komentárov Skryť Komentáre

  Pridaj Svoj Komentár