• Zdieľať
 • 4 728 Počet videní
 • 10 minút
 • Porcií 1
 • Stredný
Zelené smoothie na detoxikáciu a štart chudnutia!

Zelené smoothie na detoxikáciu a štart chudnutia!

Preferencie:

  Ingrediencie

  Príprava

  Zdieľať

  V každodennom živote do tela príjmamw toxíny z prostredia v ktorom žijeme alebo zo stravy. Tieto látky negatívne ovplyvňujú naše zdravie, spomaľujú činnosť dôležitých orgánov a tým aj spaľovanie tukov. Keď si to uvedomíme, začneme sa zamýšľať nad tým ako to zmeniť, ako svoje telo očistiť od škodilivých toxínov?

  Nemusíš siahať po pochybných detoxikačných diétach. Stačí urobiť malú zmenu k lepšieumu. V prvom rade by si sa mala vedieť niečo o tom, ako detoxikácia vlastne funguje. Preto ti odporúčam našu knihu Čas na DETOX. (ktorá je momentálne v predpredajovej zľave).

  Detoxikačné smoothie si nemusíš kupovať, sama si ho urobíš najlepšie! Mám pre teba skvelý recept, ktorý musíš vyskúšať! Smoothie ti dodá energiua uľahčí čistenie tela od toxínov. Musím však uporozniť, aby si po jednom smoothie nečakala zázraky. Na účinnú detoxikáciu tela je potrebné upraviť celý jedálniček.  

  Čas na detox

  Kroky

  1
  Hotovo

  Všetky ingrediencie okrem kelu pridaj do mixéra a rozmixuj (pár krát stlač tlačidlo "pulz"). Potom pridaj kelové listy a mixuj na najvyššom stupni 30 sekúnd až kým bude smoothie krémové).

  DANKA

  predchádzajúci
  Krémová cibuľová polievka
  ďalší
  Chutné tofu dezerty s ovocím
  predchádzajúci
  Krémová cibuľová polievka
  ďalší
  Chutné tofu dezerty s ovocím

  Pridaj Svoj Komentár